Zapraszamy wszystkich na otwarte, bezpłatne treningi na Stadionie Wrocław. Każde zajęcia będą miały swój motyw przewodni w postaci nauki i doskonalenia konkretnych ćwiczeń. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy OCR Tomasz Danielkiewicz i Zbigniew Ziober, specjaliści biegów przeszkodowych z drużyny xRunners.

Na treningi są prowadzone zapisy, które pozwolą nam lepiej przygotować się do zajęć. Godziny w jakich będą się odbywać będą podawane bliżej danego terminu. Oto daty naszych zajęć (mogą ulec zmianie o czym niezwłocznie będziemy informować).

25.02 LINA ZAPISY
04.03 SCHODY ODWOŁANY
18.03 TARZAN ZAPISY
09.04 GYM ZAPISY

Treningi poprowadzą:

Tomasz Danielkiewicz

Drużynowy brązowy medalista Mistrzostw Świata OCR w Kanadzie. Zwycięzca 1 edycji SGR. Na co dzień studiuje I mieszka we Wrocławiu. Obecnie przygotowuje się do ME OCR biegów z przeszkodami, które odbędą się w Holandii

Zbigniew Ziober

Trener personalny, instruktor biegów ekstremalnych, trener biegania, wielokrotny uczestnik ekstremalnych biegów z przeszkodami, zawodnik Elite OCR z sukcesami m.in II miejsce w VI Pogromie Wichra, dwukrotnie III miejsce oraz raz II miejsce w Survival Race (10km i 12km), V miejsce na I Mistrzostwach Polski Biegów Przeszkodowych (Finał Ligi Runmageddon), uzyskał kwalifikacje do Mistrzostw Europy OCR 2017, zawodnik czołowej polskiej drużyny OCR xRunners.

Dołącz do Zbyszka na Facebooku